KROŚNIEŃSKI KLUB SENIORÓW
LOTNICTWA   im. gen. pilota Ludomiła Rayskiego

Wyjazd 10 XII 2018 do Krakowa /

 

 

   W dniu10 grudnia 2018 roku grupa 8 osób reprezentujacych Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa wczesnym rankiem udała się do Krakowa.Pojechaliśmy,aby uczestniczyć w Mszy Świętej odprawianej dla lotników i za lotników po raz 39 w kościele Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny przy ulicy Loretańskiej w Krakowie.   

Rozwiń aktualność

Zaproszenie na spotkanie 15 grudnia 2018 /

 

Zarząd Krośnieńskiego Klubu Seniorów Lotnictwa serdecznie zaprasza członków Klubu na uroczyste spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w sobotę 15 grudnia o godzinie 16.00  w siedzibie KKSL.                                                                          

 

 

Wystawa modeli redukcyjnych w PWSZ w Krośnie /

    W dniach 10 - 17 listopada 2018  w Krośnie pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Krosna  odbyła się V Wystawa Modeli Redukcyjnych , której inicjatorem było  Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych „Galicja”. Jedną z organizacji wspierających tą piękną inicjatywę był Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa.

Zachęcaliśmy więc  kolegów z KKSL do odwiedzenia wystawy, naprawdę warto było zobaczyć jak precyzyjną pracę wykonali modelarze redukcyjni. Przy okazji można też było zagłosować na modele wykonane przez dzieci i młodzież .

 

Rozwiń aktualność

Życzenia na Stulecie Odzyskania Niepodległości /

                 

                                                  

 

                  

 

 

 

Spotkanie z płk.doc.dr Jerzym Kuckiem w Krośnieńskim Klubie Seniorów Lotnictwa 8 listopada 2018 /

 Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu 8 listopada w siedzibie Krośnieńskiego Klubu Seniorów Lotnictwa odbyło się spotkanie z autorem książek o tematyce lotniczej płk. doc.dr Jerzym Kuckiem.Na spotkanie przybyła liczna grupa gości ,wśród których znalazły się osoby spoza środowiska lotniczego.

 

Rozwiń aktualność

1 listopada w KKSL /

 

     Od wielu lat członkowie Krośnieńskiego Klubu Seniorów Lotnictwa w okolicach dnia 1 listopada wspominają swoich zmarłych przyjaciół i kolegów odwiedzając ich groby oraz zapalając w dowód pamięci znicze.

    W tym roku również stało się zadość tradycji, ale w nawiązaniu do obchodzonej setnej rocznicy powstania Polskiego Lotnictwa Wojskowego postanowiono uczcić pamięć przyjaciół w szczególny sposób.

 

Rozwiń aktualność

Kontakt /

SEKRETARZ KLUBU
Zygmunt Bąk
zygabak@wp.pl
503 795 472

Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa
przy Aeroklubie Podkarpackim
ul. Żwirki i Wigury 9
38 -400 KROSNO

UWAGA!!! Zarząd KKSL obraduje w Sali Historii i Tradycji (na lotnisku) w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17-tej. Posiedzenia Zarządu są otwarte dla wszystkich Członków Klubu i sympatyków lotnictwa.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA !!!