Strict Standards: Static function CreoleTypes::getType() should not be abstract in /home/kksl/public_html/kkslkrosno.pl/libs/orm-propel/creole/classes/creole/CreoleTypes.php on line 124 Strict Standards: Static function CreoleTypes::getNativeType() should not be abstract in /home/kksl/public_html/kkslkrosno.pl/libs/orm-propel/creole/classes/creole/CreoleTypes.php on line 133 Deprecated: Non-static method TrescszczPeer::getAllAktualnosci() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/kksl/public_html/kkslkrosno.pl/serwis/trescszcz/trescszcz_serwis.php on line 19 Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa - projekt
KROŚNIEŃSKI KLUB SENIORÓW
LOTNICTWA   im. gen. pilota Ludomiła Rayskiego

Jubileusz 40 lat Krośnieńskiego Klubu Seniorów Lotnictwa /

 

   

Rozwiń aktualność

1 listopada 2021- Pamiętamy o naszych kolegach /

Podobnie jak to czynią od wielu lat, także w tym roku  członkowie Krośnieńskiego Klubu Seniorów Lotnictwa w okolicach dnia 1 listopada odwiedzili  groby swoich zmarłych przyjaciół i kolegów .W dowód pamięci o tych, którzy odeszli do Niebieskiej Eskadry zapalili znicze.

Rozwiń aktualność

Dron Show -9.10.2021 krośnieńskie lotnisko /

 Wieczorem 9 października 2021 r. w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich na krośnieńskim lotnisku miał miejsce niezwykły pokaz zapewniający widzom niezapomniane wrażenia– Dron Show.                             Było to jedyne w Polsce takie widowisko,podczas którego z pasa lotniska wyruszyło w niebo 100 bezzałogowych statków powietrznych. Dzięki uprzejmości przedstawicieli Spółki Lotnisko Krosno mogliśmy obserwować to wspaniałe widowisko z tarasu na wieży portu.

Rozwiń aktualność

75 lat Aeroklubu Mieleckiego /

 W dniu 18.09 na prywatne zaproszenie  Prezesa Aeroklubu Mieleckiego Pawła Świerczyńskiego delegacja Krośnieńskiego Klubu Seniorów Lotnictwa  udała się do Mielca,by uczestniczyć w obchodach 75 lecia powstania Aeroklubu.

 

Rozwiń aktualność

Wyjątkowe Święto Lotnictwa 2021 /

   28 sierpnia jest świętem wszystkich osób,zarówno cywilnych jak też wojskowych, związanych z branżą lotniczą – służb ruchu lotniczego, lotników, pracowników biurowych, zatrudnionych w przedsiębiorstwach lotniczych inżynierów, mechaników i naukowców z instytucji naukowych, pracowników obsługi naziemnej, , których codzienne życie i praca są nierozerwalnie związane z tą magiczną branżą.

   Tradycyjnie w dniu Święta Lotnictwa do siedziby Krośnieńskiego Klubu Seniorów Lotnictwa licznie przybyli członkowie Klubu oraz zaproszeni goście.

Rozwiń aktualność

Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci w Krośnieńskim Klubie Seniorów Lotnictwa /

  Wakacje to piękny czas. Czas odpoczynku, wyjazdów na wczasy, kolonie, obozy, wycieczki. Czas spędzany rodzinnie na relaksie oraz poznawaniu nowych miejsc i zdobywaniu nowych, niezapomnianych wrażeń.Jednak w związku z pracą zawodową rodziców nie wszystkie dzieci miały możliwość skorzystać z wyjazdów i część wakacji spędziły w mieście.

  Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci zorganizowała dla tych dzieci w Krośnie półkolonię, w trakcie której miały okazję w atrakcyjny sposób spędzić wolny czas i poznać ciekawe miejsca. Jednym z tych miejsc było zarówno lotnisko jak i Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa,który trzykrotnie gościł małych gości. 

 

Rozwiń aktualność

Kontakt /

SEKRETARZ KLUBU
Zygmunt Bąk
zygabak@wp.pl
503 795 472

Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa
Stowarzyszenie Zwykłe 
ul. Żwirki i Wigury 8
38 -400 KROSNO

UWAGA!!! Zarząd KKSL obraduje w Sali Historii i Tradycji (na lotnisku) w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17-tej. Posiedzenia Zarządu są otwarte dla wszystkich Członków Klubu i sympatyków lotnictwa.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA !!!

 

Nr konta bankowego:

89 8642 1083 2002 8331 2128 0001
Bank Nowy S.A.