Strict Standards: Static function CreoleTypes::getType() should not be abstract in /home/kksl/public_html/kkslkrosno.pl/libs/orm-propel/creole/classes/creole/CreoleTypes.php on line 124 Strict Standards: Static function CreoleTypes::getNativeType() should not be abstract in /home/kksl/public_html/kkslkrosno.pl/libs/orm-propel/creole/classes/creole/CreoleTypes.php on line 133 Deprecated: Non-static method TrescszczPeer::getAllAktualnosci() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/kksl/public_html/kkslkrosno.pl/serwis/trescszcz/trescszcz_serwis.php on line 19 Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa - projekt
KROŚNIEŃSKI KLUB SENIORÓW
LOTNICTWA   im. gen. pilota Ludomiła Rayskiego

75 lat Aeroklubu Mieleckiego /

 W dniu 18.09 na prywatne zaproszenie  Prezesa Aeroklubu Mieleckiego Pawła Świerczyńskiego delegacja Krośnieńskiego Klubu Seniorów Lotnictwa  udała się do Mielca,by uczestniczyć w obchodach 75 lecia powstania Aeroklubu.

 

Rozwiń aktualność

Wyjątkowe Święto Lotnictwa 2021 /

   28 sierpnia jest świętem wszystkich osób,zarówno cywilnych jak też wojskowych, związanych z branżą lotniczą – służb ruchu lotniczego, lotników, pracowników biurowych, zatrudnionych w przedsiębiorstwach lotniczych inżynierów, mechaników i naukowców z instytucji naukowych, pracowników obsługi naziemnej, , których codzienne życie i praca są nierozerwalnie związane z tą magiczną branżą.

   Tradycyjnie w dniu Święta Lotnictwa do siedziby Krośnieńskiego Klubu Seniorów Lotnictwa licznie przybyli członkowie Klubu oraz zaproszeni goście.

Rozwiń aktualność

Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci w Krośnieńskim Klubie Seniorów Lotnictwa /

  Wakacje to piękny czas. Czas odpoczynku, wyjazdów na wczasy, kolonie, obozy, wycieczki. Czas spędzany rodzinnie na relaksie oraz poznawaniu nowych miejsc i zdobywaniu nowych, niezapomnianych wrażeń.Jednak w związku z pracą zawodową rodziców nie wszystkie dzieci miały możliwość skorzystać z wyjazdów i część wakacji spędziły w mieście.

  Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci zorganizowała dla tych dzieci w Krośnie półkolonię, w trakcie której miały okazję w atrakcyjny sposób spędzić wolny czas i poznać ciekawe miejsca. Jednym z tych miejsc było zarówno lotnisko jak i Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa,który trzykrotnie gościł małych gości. 

 

Rozwiń aktualność

Gościmy uczestników Motoparalotniowych Mistrzostw Polski-Krosno 2021 /

    3 lipca 2021 r. zakończyły się trwające od 27 czerwca 2021 r. XXIII Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski-Krosno 2021.  Na pięknie położone krośnieńskie lotnisko przybyli najlepsi piloci z całej Polski. Oprócz najbardziej utytułowanych zawodników Kadry Narodowej pojawiło się również wielu pilotów debiutujących w zawodach, którzy sobie świetnie radzili podczas rozgrywanych konkurencji.W zawodach udział wzięli najlepsi piloci z całej Polski. Mistrzów wyłoniono w 3 klasach : PL1 (wózki jednoosobowe), PL2 (wózki dwuosobowe), oraz PF1 (pojedynczy start z nóg).

Rozwiń aktualność

Dzień Dziecka z Krośnieńskim Klubem Seniorów Lotnictwa /

 Raz w roku jest taki dzień, kiedy wspomnienie dzieciństwa, powraca do nas jak cień! W tym dniu, każdy z nas, chciałby znów się dzieckiem stać, choć na krótki czas! Bo przecież w każdym z nas ,bo przecież w każdej, dorosłej osobie, zarówno we mnie ,jak i w tobie cząstka dziecka nadal tkwi!

 Życzenia dla dorosłych dzieci:

 Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy.

Wypełniaj każdą chwilę tak,aby potem wspominać ją z radością.

Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych.

Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.Żyj najpiękniej jak umiesz ...

 

Rozwiń aktualność

Wznawiamy czwartkowe zebrania w KKSL /

 Po długim okresie obostrzeń sanitarnych wracamy powoli do normalnej działalności i comiesięcznych spotkań klubowych.

 Wcześniej jednak kilka wiadomości o tym co wydarzyło się w czasie, gdy tych spotkań nie było można organizować w tradycyjny sposób. 

 Wbrew pojawiającym się pogłoskom Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa nie zawiesił całkowicie swej działalności.                       

 W uzgodnionych wcześniej terminach odbywały się w ograniczonym gronie spotkania poświęcone organizowaniu działalności Klubu w przyszłości, po ustaniu zagrożenia pandemicznego.

Rozwiń aktualność

Kontakt /

SEKRETARZ KLUBU
Zygmunt Bąk
zygabak@wp.pl
503 795 472

Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa
Stowarzyszenie Zwykłe 
ul. Żwirki i Wigury 8
38 -400 KROSNO

UWAGA!!! Zarząd KKSL obraduje w Sali Historii i Tradycji (na lotnisku) w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17-tej. Posiedzenia Zarządu są otwarte dla wszystkich Członków Klubu i sympatyków lotnictwa.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA !!!

 

Nr konta bankowego:

89 8642 1083 2002 8331 2128 0001
Bank Nowy S.A.