Strict Standards: Static function CreoleTypes::getType() should not be abstract in /home/kksl/public_html/kkslkrosno.pl/libs/orm-propel/creole/classes/creole/CreoleTypes.php on line 124 Strict Standards: Static function CreoleTypes::getNativeType() should not be abstract in /home/kksl/public_html/kkslkrosno.pl/libs/orm-propel/creole/classes/creole/CreoleTypes.php on line 133 Deprecated: Non-static method TrescszczPeer::getAllAktualnosci() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/kksl/public_html/kkslkrosno.pl/serwis/trescszcz/trescszcz_serwis.php on line 19 Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa - projekt
KROŚNIEŃSKI KLUB SENIORÓW
LOTNICTWA   im. gen. pilota Ludomiła Rayskiego

Święto Lotnictwa 24 sierpień 2019 /

       Tegoroczne obchody Święta Lotnictwa rozpoczęły się od złożenia przez przedstawicieli władz Krosna, Aeroklubu Podkarpackiego, Spółki Lotnisko Krosno oraz oczywiście Krośnieńskiego Klubu Seniorów Lotnictwa wiązanek kwiatów pod tablicą upamiętniającą absolwentów SPLdM w Krośnie.      

Chwilą ciszy oddano hołd lotnikom poległym na   wszystkich frontach II wojny światowej.

 

Rozwiń aktualność

70 lat latania inż. Gejzy Markoviča /

      20 lipca 2019 roku miał w Prešovie miejsce niecodzienny jubileusz. Nie zawsze uda się w pełni zdrowia obchodzić 70 urodziny, cóż więc można powiedzieć o 70 latach spędzonych w powietrzu. Tak to nie jest pomyłka , tyle właśnie za sterami  szybowców i samolotów spędził słowacki pilot, który wielokrotnie gościł na krośnieńskim lotnisku Gejza Markovič.

Rozwiń aktualność

Goście z Lwowa w KKSL /

      W niedzielę 14 lipca 2019 r. siedzibę Krośnieńskiego Klubu Seniorów Lotnictwa odwiedzili niezwykli goście zza wschodniej granicy. Muzycy  Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Lwowskiej skorzystali z możliwości oczekiwania na swój występ w pomieszczeniu naszego klubu.

Rozwiń aktualność

20 rocznica nadania Szkole Podstawowej w Bezmiechowej im. /

      Przypadająca w tym roku 20 rocznica  nadania Szkole Podstawowej w Bezmiechowej imienia „Szybowników Polskich” była okazją do spotkania się w jej murach przedstawicieli władz lokalnych, oświatowych oraz przedstawicieli świata lotniczego.

 

Rozwiń aktualność

V Podkarpackie Pokazy Lotnicze -Turbia 2 czerwiec 2019 /

   Od pewnego czasu podczas comiesięcznych spotkań w Klubie pojawiał się temat nawiązania w ramach integracji środowiska lotniczego kontaktów i współpracy z Klubami Seniorów Lotnictwa z Stalowej Woli i Rzeszowa. Okazją do nawiązania kontaktów z Stalowowolskim  Klubem Seniorów Lotnictwa okazały się V Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Turbi.

 

Rozwiń aktualność

Jubileuszowe Górskie Zawody Balonowe /

      Od wielu lat tzw. „długa majówka” kojarzy się wszystkim mieszkańcom Krosna z Górskimi Zawodami Balonowymi. Tegoroczne jubileuszowe XX Górskie Zawody Balonowe nie skupiały się jedynie na konkurencjach balonowych, ale obfitowały w liczne atrakcje.

Rozwiń aktualność

Kontakt /

SEKRETARZ KLUBU
Zygmunt Bąk
zygabak@wp.pl
503 795 472

Krośnieński Klub Seniorów Lotnictwa
Stowarzyszenie Zwykłe 
ul. Żwirki i Wigury 8
38 -400 KROSNO

UWAGA!!! Zarząd KKSL obraduje w Sali Historii i Tradycji (na lotnisku) w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17-tej. Posiedzenia Zarządu są otwarte dla wszystkich Członków Klubu i sympatyków lotnictwa.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA !!!

 

Nr konta bankowego:

89 8642 1083 2002 8331 2128 0001
Podkarpacki Bank Spółdzielczy